Mercedes-Benz

Klasa V

Życie jest wielkie.

Praktyczne auta mogą być tak piękne.

Niezależnie jak na nią spojrzeć, Klasa V jest w pełni udanym samochodem. Ma harmonijne i charakterystyczne kształty – jak prawdziwy samochód osobowy Mercedes-Benz. Od wyrazistego przodu z dynamicznie uformowaną osłoną chłodnicy, poprzez elektryzujące linie boczne, po funkcjonalny tył z pięknie zaprojektowanymi lampami tylnymi. Oczekują Państwo jeszcze więcej? Zestawiliśmy dla Państwa sześć atrakcyjnych linii wyposażenia i pakietów stylizacyjnych; oferujemy na przykład Klasę V EXCLUSIVE, pakiet AMG i pakiet Night. W ten sposób Klasa V staje się jeszcze ekskluzywniejsza, jeszcze bardziej sportowa i jeszcze bardziej osobista.
 

Sportowy jest nie tylko wygląd Klasy V, ale i jej prowadzenie. Odpowiednio do dynamicznej stylistyki Klasy V wyposażono ją w mocniejsze silniki o wysokich momentach obrotowych. Na życzenie dostępne są układy jezdne dostosowane specjalnie do dynamiki jazdy. Opcjonalna linia AMG ze zderzakiem w stylizacji AMG oraz nową osłoną chłodnicy o wzorze diamentowym sygnalizują już od pierwszego spojrzenia sportowy i dynamiczny charakter. [zużycie paliwa średnio: 7,3–8,2 l/100 km; emisja CO2: 186–210 g/km]*

Wsiądź i odpocznij.

Na małe przyjemności w codziennym życiu czy na czas wolny – Klasa V jest gotowa. Ma dużo przestrzeni na wszystko, co trzeba zabrać i wiele pomysłowych rozwiązań, umożliwiających uniwersalne użytkowaniejej przestronnego wnętrza. 

Klasa V zachwyca typowym dla samochodów Mercedes-Benz wysokim poziomem komfortu: od znacznej przestronności, poprzez wysoką jakość materiałów i wykonania, po intuicyjną koncepcję obsługi czy oświetlenie Ambiente. Oferuje wszystko, by uczynić pobyt w Klasie V jak najprzyjemniejszym. Przykładowo wiele funkcji systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX można wygodnie obsługiwać głosowo. Na życzenie można dostosować i tak wysoki poziom komfortu wersji standardowej, dostosowując indywidualne elementy wyposażenia do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Przestrzeń i piękno.

Dynamicznym i reprezentacyjnym charakterem Klasy V można wprawić swoich pasażerów w zachwyt. Jej wnętrze z opcjonalnym pakietem stylizacyjnym AVANTGARDE[1] już przy wsiadaniu zachwyca ekskluzywną skórą nappa ‒w kolorze maronowym, czarnym lub beżu jedwabistym ‒ i elementami ozdobnymi stylizowanymi na drewno hebanowe.

W jasnym i przyjaznym świetle z panoramicznego dachu odsuwanego[1] ta elegancka przestrzeń emanuje jeszcze przyjemniejszą atmosferą. Także system ustawienia siedzeń wyróżnia się przemyślaną uniwersalnością, umożliwiając stworzenie samochodu 6-miejscowegolub vana dla maksymalnie ośmiu osób[1]

 

[1] Dostępny opcjonalnie, standard dla Klasy V EXCLUSIVE. 2 8 miejsc siedzących dostępnych zależnie od wariantu wyposażenia,na przykład w połączeniu z 3-osobową kanapą w 2. rzędzie tylnym. Przedstawiona tu konfiguracja siedzeń składa się z 4 foteli z tyłu.Więcej informacji udzieli Państwu najbliższy dealer Mercedes-Benz.

Wzorzec bezpieczeństwa.

Towarzysz podróży, na którym można polegać. Klasa V, wyposażona w systemy wspomagania i bezpieczeństwa, doskonale wspiera kierowcę w wielu sytuacjach dynamicznych, umożliwiając bezpieczniejsze, bardziej zrelaksowane i swobodniejsze dotarcie do celu podróży.

System bezpieczeństwa Mercedes-Benz Intelligent Drive obejmuje takie nowoczesne systemy, jak opcjonalny pilot odległości DISTRONIC1, inteligentny system oświetlenia ILS LED2, COLLISION PREVENTION ASSIST3 oraz dwa opcjonalne pakiety parkowania z pilotem parkowania i kamerą cofania lub z wyjątkową w tym segmencie kamerą 360°. Pozwalają one Państwu i Państwa pasażerom bezpiecznie delektować się każdym kilometrem w Klasie V. Z wzorcowego bezpieczeństwa Klasy V mogą korzystać także inni uczestnicy ruchu drogowego.

1 Z systemem COLLISION PREVENTION ASSIST.
2 Opcja dla Klasy V oraz standard dla Klasy V AVANTGARDE i Klasy V EXCLUSIVE.
3 COLLISION PREVENTION ASSISTjest dostępny na życzenie oddzielnie lub w połączeniu z opcjonalnym pakietem wspomagania bezpieczeństwa jazdy.

Dalsze kroki:

Szczegółowe informacje o Klasie V.

* Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.