Mercedes-Benz

Historia firmy.

Historia firmy.

Od początku naszej działalności do dziś.

Miło jest nam powitać Państwa w serwisie informacyjnym Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz - firmie DDB AUTO. Mamy nadzieję, że informacje tu zawarte okażą się przydatne i pomogą Państwu zrealizować własne zamierzenia. Tytułem wstępu chcielibyśmy przedstawić pokrótce historię naszej firmy oraz specyfikę naszej działalności.
W chwili powstania w maju 1997 roku firma nasza uzyskała status Autoryzowanej Stacji Obsługi Mercedes-Benz, który z dumą dzierży do dnia dzisiejszego. Od tamtego momentu ściśle współpracujemy z Mercedes-Benz Polska i wspólnie staramy się zagwarantować Państwu najwyższy poziom obsługi.

Współpracując z najważniejszymi firmami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wygodny, bezgotówkowy sposób płatności przy naprawach powypadkowych. W zakres obsługiwanych przez nas pojazdów wchodzą wszystkie auta osobowe, a także samochody dostawcze o masie całkowitej do 4,6 t (do SPRINTERA włącznie).


Oferta naszego serwisu zapewnia kompleksową obsługę Państwa pojazdu, dając gwarancję jakości wykonania oraz niezawodności zastosowanych oryginalnych części Mercedes-Benz, które w szerokiej gamie dostępne są w naszym sklepie części zamiennych.