Jerzy Bogacki

Tel.: +48 91 4 827 827
info@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Krzysztof Fiegel
Krzysztof Fiegel
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 91 4 827 827
krzysztof.fiegel@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Bartłomiej Kalemba
Product Expert
Tel.: +48 696 100 222
bartlomiej.kalemba@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Regina Kruk
Regina Kruk
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 696 429 634
regina.kruk@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Paweł Różański
Doradca Handlowy
Tel.: +48 696 429 627
pawel.rozanski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Jacek Męczyński
Jacek Męczyński
Doradca Handlowy
Tel.: +48 696 429 628
jacek.meczynski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Wojciech Woźniak
Wojciech Woźniak
Kierownik Sprzedaży
Tel.: +48 606 135 235
wojciech.wozniak@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Przemysław Abramowski
Przemysław Abramowski
Specjalista ds. Reklamacji
Tel.: +48 91 4 827 827
przemyslaw.abramowski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Bożena Wasielewska
Bożena Wasielewska-Woźniak
Specjalista ds. Marketingu (CRM, PR)
Tel.: +48 698 62 11 62
bozena.wasielewska@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Marketingu i PR
Marcin Hejmanowski
Marcin Hejmanowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 95 788 16 08
marcin.hejmanowski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Tomasz Janowicz
Doradca Handlowy
Tel.: +48 95 788 16 13
tomasz.janowicz@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Marcin Szumski
Marcin Szumski
Kierownik Sprzedaży
Tel.: +48 608 865 912
marcin.szumski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Marek Fatalski
Marek Fatalski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 696 429 631
marek.fatalski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Dariusz Gruszczyński
Doradca Handlowy
Tel.: +48 696 429 626
dariusz.gruszczynski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Dawid Jas
Dawid Jas
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 95 788 16 04
dawid.jas@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Konrad Kozłowski
Konrad Kozłowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 95 788 16 13
konrad.kozlowski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Agnieszka Krupińska
Agnieszka Krupińska
Doradca Handlowy
Tel.: +48 608 536 833
agnieszka.krupinska@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Mariusz Paś
Mariusz Paś
Szef Serwisu
Tel.: +48 696 429 909
mariusz.pas@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Artur Sochacki
Artur Sochacki
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 91 4 827 827
artur.sochacki@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Łukasz Czajka
Łukasz Czajka
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 95 788 16 07
lukasz.czajka@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Filip Karmelita
Filip Karmelita
Kierownik Sprzedaży
Tel.: +48 95 788 16 10
filip.karmelita@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Piotr Kaszyca
Piotr Kaszyca
Doradca Handlowy
Tel.: +48 95 788 16 11
piotr.kaszyca@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Radosław Trzeciak
Radosław Trzeciak
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 606 424 470
radoslaw.trzeciak@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Marcin Białek
Marcin Białek
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 660 472 972
marcin.bialek@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Przemysław Both
Przemysław Both
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 91 4 827 827
przemyslaw.both@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Adrian Maciejewski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 660 624 462
adrian.maciejewski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Adam Mazurek
Adam Mazurek
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 696 429 632
adam.mazurek@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Tomasz Misztal
Doradca Handlowy
Tel.: +48 696 10 20 10
tomasz.misztal@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Bartosz Andrzejewski
Doradca Handlowy
Tel.: Tel. +48 660 540 540
bartosz.andrzejewski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe
Agata Bajerowicz
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 91 4827 827
agata.bajerowicz@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Grzegorz Biesiadziński
Specjalista ds. Logistyki
Tel.: +48 91 4 827 827
grzegorz.biesiadzinski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody osobowe - Samochody nowe
Malwina Kacprzak
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 95 788 16 00
malwina.kacprzak@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Michał Kalinowski

Tel.: +48 91 4827 827
michal.kalinowski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Piotr Kozakowski
Mistrz
Tel.: +48 91 4 827 827
piotr.kozakowski@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Krzysztof Moździoch
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 91 4827 827
krzysztof.mozdzioch@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody osobowe - Oryginalne części
Magdalena Orlińska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 91 4827 827
magdalena.orlinska@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Ireneusz Radtke
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 696 42 96 33
ireneusz.radtke@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Justyna Sajenko
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 95 788 16 00
justyna.sajenko@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Adrianna Salmonowicz
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Tel.: +48 694 219 940
adrianna.salmonowicz@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Ubezpieczeń
Karolina Szczupakowska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 91 4827 827
karolina.szczupakowska@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
Paweł Szkudlarek
Doradca Handlowy
Tel.: +48 668 135 513
pawel.szkudlarek@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Samochody nowe
Szymon Ubych
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 694 483 869
szymon.ubych@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Serwis, Samochody osobowe - Serwis
hotline
Samochody kempingowe i dostawcze
Pracownik Recepcji w Salonie
Tel.: +48 91 4 827 827
info@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Samochody nowe, Samochody dostawcze - Serwis
hotline
Samochody osobowe
Pracownik Recepcji w Salonie
Tel.: +48 91 4 827 827
info@ddb.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody osobowe - Oryginalne części, Samochody osobowe - Samochody nowe, Samochody osobowe - Serwis