Mercedes-Benz

Nowy salon sprzedaży aut użytkowych...

13.04.2020

Jeszcze bardziej kompleksowy serwis. Więcej specjalistów. Większa dostępność. Więcej mobilności.
Nowy salon sprzedaży aut użytkowych w Szczecinie!

Aby Twoja firma prosperowała, a Ty mógł się skoncentrować na swojej pracy, potrzebujesz silnych i niezawodnych partnerów: samochodów dostawczych marki Mercedes-Benz. Dlatego też stworzyliśmy salon sprzedaży dedykowany dla samochodów dostawczych.

Mamy naprawdę bogate świadczenia w zakresie pojazdów użytkowych. Znajdziesz tu nie tylko odpowiedni samochód, lecz również indywidualne doradztwo dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wysoko wykwalifikowani specjaliści od samochodów dostawczych chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące oferty pojazdów i w zakresie zabudów. Mamy również doradców specjalizujących się w kompleksowych rozwiązaniach dla flot oraz obsługi serwisowej i napraw blacharsko-lakierniczych.

Nasz nowy obiekt to przestronność. Teraz mamy dla Ciebie przygotowaną jeszcze bogatszą ekspozycję samochodów dostawczych marki Mercedes-Benz. Jesteśmy pewni, że nasi eksperci to specjaliści, którzy obsłużą Ciebie na najwyższym poziomie.

Od kiedy? Już od 14 kwietnia! Zapraszamy wszystkich naszych obecnych i nowych Klientów do nowej siedziby dedykowanej autom użytkowym przy Mieszka I 45 w Szczecinie. Jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, w soboty nie pracujemy.