Mercedes-Benz

Zmiany

30.03.2020

Drodzy Klienci,
 
w najbliższym czasie nasze oddziały będą funkcjonować w niestandardowych godzinach.
 
◾️ Szczecin
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: Nieczynne.

◾️ Gorzów Wlkp.
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: Nieczynne.

✅ Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że Wasze bezpieczeństwo oraz komfort są dla nas najważniejsze. Nasi Doradcy Handlowi są w stanie przygotować dla Was ofertę całkowicie zdalnie, zaprezentować samochód za pomocą filmu, a także omówić dokładnie interesujące Was zagadnienia podczas videorozmowy.
✅ Chcielibyście zakupić część lub akcesoria? Nic nie stoi na przeszkodzie, działamy niezmiennie, a każde zamówienie jesteśmy w stanie przesłać do Was przy pomocy kuriera, aby paczka jeszcze następnego dnia znalazła się pod Waszym adresem.
✅ Zbliża Wam się serwis, bądź chcielibyście się umówić na wizytę? Nasza recepcja serwisu z przyjemnością dobierze indywidualny termin dla Ciebie, wystarczy, że do nas zadzwonisz!
✅ Utrzymanie czystości w naszych salonach to dla nas zawsze priorytet, w salonach stosujemy wyjątkowe środki ostrożności oraz procedury związane z higieną. Przy recepcji, a także w strefie klienta odnajdziecie przygotowane dla Was środki dezynfekujące.
✅ Rodzinna atmosfera od zawsze jest naszym znakiem rozpoznawczym, stąd na powitanie zamiast uścisku dłoni podarujmy sobie wzajemny uśmiech, a w rozmowach zachowajmy od siebie bezpieczną i wygodną odległość.
✅ Przy realizacji usług zachęcamy do płatności mobilnych, technologia każdego dnia ułatwia nam życie, ale także je chroni.

W przypadku pytań zapraszamy Was do kontaktu:
☎️ tel. +48 91 4 827 827 - lokalizacja w Szczecinie
📧 info@ddb.mercedes-benz.pl

☎️ tel. + 48 95 788 16 00
📧 info@ddb.mercedes-benz.pl
🙋‍♂️Korzystając z messengera na naszym profilu na facebooku.
Jesteśmy dla Was i dla Was działamy.