Mercedes-Benz

Elektroniczny Raport Serwisowy

Dane serwisowe na żądanie.
Elektroniczny Raport Serwisowy.

Elektroniczny Raport Serwisowy [1] zastępuje tradycyjną książkę serwisową oraz umożliwia autoryzowanemu serwisowi Mercedes-Benz bezpieczne i dokładne dokumentowanie wszystkich przeprowadzonych prac serwisowych.

Przez cały okres eksploatacji samochodu rekreacyjnego i kempingowego Elektroniczny Raport Serwisowy jest bezpiecznie chroniony w centralnej bazie danych Mercedes-Benz, dzięki czemu w razie potrzeby możemy sporządzić dla Państwa pełną historię serwisowania pojazdu.

Zabezpieczenie na wypadek utraty/zagubienia.

Jeśli Elektroniczny Raport Serwisowy zaginie, mamy wgląd do danych serwisowych Państwa samochodu rekreacyjnego i kempingowego Mercedes-Benz online i możemy w każdej chwili udzielić potrzebnych informacji.

Komfort za granicą lub w razie zmiany warsztatu.

Wgląd do danych serwisowych Państwa samochodu rekreacyjnego i kempingowego Mercedes-Benz możliwy jest także za granicą. Dzięki temu wszędzie możemy Państwu udzielić szybkiej i profesjonalnej pomocy. Ponadto zapewniamy ciągłość prowadzenia Elektronicznego Raportu Serwisowego po pobycie za granicą lub po zmianie warsztatu.

Stabilniejsza wartość dzięki zabezpieczeniu przeciwko fałszerstwom.

Elektroniczny Raport Serwisowy dokumentuje – w sposób odporny na fałszowanie – przebiegi kilometrowe oraz zakres wykonywanych prac serwisowych. Zwiększa to wartość samochodu rekreacyjnego i kempingowego Mercedes-Benz w momencie odsprzedaży. Z kolei w razie zakupu auta używanego zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dzięki możliwości wglądu do historii serwisowania.

[1] Dostępny dla samochodów rekreacyjnych i kempingowych od października 2012 r.