Mercedes-Benz

Nowy Mercedes GLE.

Odkryj jego wewnętrzną siłę. 
Nowy Mercedes GLE
Wyróżnij się dzięki sile jego elegancji, widocznej w masywnej sportowej stylistyce. Doświadczaj siły technologicznej doskonałości.

Nowy Mercedes GLE od 2690 PLN netto miesięcznie w programie Lease&Drive*

* Rata miesięczna netto dla GLE 300 d 4MATIC w programie Lease&Drive 1% dla przedsiębiorców (wpłata wstępna: 10% ceny netto pojazdu, okres umowy: 24 miesiące, przebieg średnioroczny 25 000 km; pakiet gwarancyjny w cenie; Oferta Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.).

Poznaj sam wszystkie rodzaje siły, którymi dysponuje Nowy Mercedes GLE.

Nowy Mercedes GLE

Wyraz wewnętrznej siły.

Nowy Mercedes GLE ma siłę elastyczności, by dać Ci więcej miejsca, kiedy go potrzebujesz. Z trzecim rzędem siedzeń pomieścisz w nim aż do siedmiu osób.

Zaskoczy Cię siłą empatii, która pozwala mu reagować na Twoje samopoczucie i odpowiadać na Twoje pytania. Innowacyjny system ENERGIZING z nową funkcją ENERGIZING COACH zadba o Twój komfort podczas jazdy, a MBUX zrobi wszystko o co tylko go poprosisz – od sprawdzenia pogody, do wskazania drogi.

Nowy Mercedes GLE

Siła, którą widać na pierwszy rzut oka.

Siła elegancji Nowego Mercedesa GLE jest widoczna w masywnej sportowej sylwetce, która doskonale sprawdza się w każdym terenie i wyróżnia się w miejskim ruchu.

Zaprojektowana na nowo w oparciu o siłę tradycji Mercedes-Benz, czerpie z dokonań i osiągnięć poprzedników.

Nowy Mercedes GLE

Siła na każdej drodze.

Jeden z najnowocześniejszych układów jezdnych świata, E-ACTIVE BODY CONTROL daje siłę spokoju na drodze i podnosi komfort jazdy na niespotykany dotychczas poziom.

Siła wsparcia w trudnych sytuacjach, w Nowym Mercedesie GLE jest zapewniana przez systemy wspomagania bezpieczeństwa jazdy, które reagują gdy potrzebujesz dostosować prędkość, zmienić pas ruchu czy kiedy pojawi się niebezpieczeństwo kolizji.

Poznaj sam wszystkie rodzaje siły, którymi dysponuje Nowy Mercedes GLE.