Mercedes-Benz

Naprawy blacharsko-lakiernicze.

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy.

W dobrych rękach.

Decyzja na korzyść Mercedes-Benz to zawsze decyzja na korzyść bezpieczeństwa i jakości. Nowoczesne, bardzo wytrzymałe tworzywa, złożone stalowo-aluminiowe struktury karoserii oraz elektroniczne, komunikujące się poprzez sieć aktywne i bierne systemy bezpieczeństwa wymagają przy naprawach wiedzy technicznej związanej z metodami naprawy, a także odpowiedniego sprzętu warsztatowego. Co do bezpieczeństwa, lepiej nie zdawać się na ślepy traf, tylko zwrócić się do specjalistów z Mercedes-Benz.

Program profesjonalizacji

Program profesjonalizacji.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. we współpracy z Dekra Polska przeprowadziła serię audytów w serwisach blacharsko – lakierniczych sieci w Polsce w celu stwierdzenia zgodności posiadanego wyposażenia, infrastruktury i poziomu wyszkolenia kadry z założeniami programu profesjonalizacji serwisów blacharsko - lakierniczych.

Program profesjonalizacji serwisów blacharsko - lakierniczych sieci Mercedes - Benz w Polsce jest działaniem importera mającym na celu podniesienie jakości przeprowadzanych napraw poprzez działania w zakresie:

  • Wyposażenia technicznego
  • Poziomu wyszkolenia pracowników i dostępu do technologii
  • Ochrony środowiska
  • Ochrony zdrowia pracowników

Miło nam zakomunikować, że większość serwisów, które przystąpiły do sprawdzenia uzyskała wynik pozytywny i status Serwisu z Certyfikatem Profesjonalizacji.
Oznacza to, że wyróżnione serwisy oferują usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów osobowych i dostawczych na poziomie zapewniającym prawidłową naprawę i obsługę nowoczesnych multimateriałowych struktur nadwozi oraz systemów bezpieczeństwa.

Wybierając certyfikowany serwis możesz być pewny, że Twój Mercedes-Benz zostanie naprawiony prawidłowo, struktura nadwozia powróci do wymagających standardów, według których została ona zbudowana, a elektroniczne systemy bezpieczeństwa dalej będą pełnić swoją rolę w ochronie Twojego życia i zdrowia.
Wszystkie certyfikowane serwisy napraw blacharsko - lakierniczych spełniając nasze rozległe wymagania podjęły zobowiązanie odnośnie zachowania najwyższej jakości usług i najwyższych standardów obsługi klienta.

A czy Twój serwis posiada Certyfikat profesjonalizacji?

Certyfikat naprawy

Certyfikat naprawy blacharsko-lakierniczej.

Certyfikat naprawy blacharsko-lakierniczej.

Naprawiając swojego Mercedesa w serwisie z Certyfikatem profesjonalizacji otrzymasz Certyfikat naprawy blacharsko-lakierniczej Mercedes-Benz, który potwierdzi jej wykonanie zgodnie z technologią producenta i będzie dodatkowym atutem przy sprzedaży pojazdu.

TECHNOLOGIA MA ZNACZENIE – NIE SZUKAJ KOMPROMISÓW.

Small Repair

SmallRepair Mercedes-Benz.

SmallRepair. Na drobne ślady codziennego użytkowania.

W drodze na urlop: zarysowania na lusterku zewnętrznym – co teraz?

Mercedes-Benz służy pomocą.

Używając samochodu przez lata trudno uniknąć zadrapań, wgnieceń czy odprysków od uderzeń kamieni. Dlatego Mercedes-Benz oferuje SmallRepair. Stosując innowacyjne metody naprawcze można szybko i niedrogo usunąć drobne defekty pojazdu bez wymiany całych elementów. A wszystko to oczywiście w sprawdzonej, wysokiej jakości Mercedes-Benz.