Mercedes-Benz

Nowy Mercedes-Maybach Klasa S.

Luksus niezależności.
Nowy Mercedes-Maybach Klasa S

Przekracza oczekiwania.

Nowy Mercedes-Maybach Klasa S na nowo definiuje najwyższy poziom luksusu. Wysokiej jakości materiały, doskonałe wykonanie, wyjątkowy komfort, innowacyjna technologia i Twój osobisty asystent w postaci inteligentnego systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX zwiastują nową erę jazdy.

Można bezpiecznie założyć, że zapewnia najwygodniejszą jazdę.

Wyjątkowy komfort z tyłu to najwyższy priorytet w nowym modelu Mercedes-Maybach Klasa S. Innowacyjne funkcje zwiększające komfort i wyjątkowe materiały sprawią, że Twój pojazd stanie się miejscem odosobnienia, w którym Twoje dobre samopoczucie jest najwyższym priorytetem. Przyszłościowe technologie bezpieczeństwa gwarantują, że dotrzesz do celu jeszcze bezpieczniej.

Podajnik pasa bezpieczeństwa

Podajnik pasa bezpieczeństwa z tyłu.
Komfort rozpoczyna się jeszcze przed uruchomieniem silnika. Chcąc maksymalnie uprzyjemnić Ci wsiadanie do samochodu, w nowym modelu Mercedes-Maybach Klasa S wita Cię podajnik pasa bezpieczeństwa z tyłu. Asystent wnętrza MBUX z tyłu rozpoznaje ruch ręką podczas sięgania po klamrę pasa bezpieczeństwa i wysuwa podajnik pasa bezpieczeństwa.

Rozumie każdy Twój ruch i gest

Rozumie każdy Twój ruch i gest.
Inteligentny i intuicyjny: asystent wnętrza MBUX z tyłu ma na uwadze wyłącznie Twoje potrzeby i jest w stanie rozpoznać wiele Twoich życzeń po ruchach i gestach. Doświadczenie jazdy najwyższej klasy - możesz wygodnie odchylić się do tyłu i zrelaksować, nadal mając wiele spraw pod kontrolą, wykonując jedynie ruch ręką.

Teraz w drugim rzędzie siedzi się jeszcze bezpieczniej

Teraz w drugim rzędzie siedzi się jeszcze bezpieczniej.
Innowacyjne poduszki powietrzne sprawiają, że tył nowego modelu Mercedes-Maybach Klasa S jest jeszcze bardziej bezpieczny. Nowe tylne poduszki powietrzne zintegrowane z oparciami przednich siedzeń zapewniają jeszcze lepszą ochronę pasażerów z tyłu.

Każde drzwi są dla ciebie otwarte

Każde drzwi są dla ciebie otwarte.
Przyszłościowa technologia i najwyższej klasy komfort zapewniają, że wysiadając z samochodu możesz cieszyć się odrobiną luksusu. Komfortowe tylne drzwi nowego modelu Mercedes-Maybach Klasa S otwierają się za dotknięciem przycisku. Możesz używać tej funkcji do otwierania i zamykania obu tylnych drzwi za pomocą układu elektrycznego.

Rozpieszczanie to norma

Rozpieszczanie to norma.
Nowy Mercedes-Maybach Klasa S zapewnia najwyższy komfort, niezależnie od tego, czy wybierasz się w długą, czy krótką podróż. Jego wielkości nie można przeoczyć, dzięki wspaniałemu poczuciu przestrzeni, a różnorodne funkcje masażu zapewniają ukierunkowany relaks i dobre samopoczucie.

Muzyka dla uszu

Muzyka dla uszu.
Innowacyjne systemy tłumienia hałasu podczas jazdy wyciszają uciążliwe odgłosy jazdy i zamieniają nowy model Mercedes-Maybach Klasa S w oazę spokoju. Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście czy w długiej podróży, usłyszysz tylko to, co naprawdę chcesz usłyszeć za pomocą dostępnego opcjonalnie wysokiej klasy systemu nagłaśniającego surround Burmester® 4D, bez całkowitego odizolowania się od świata zewnętrznego.

Nie tylko myśli z Tobą, ale również słucha

Nie tylko myśli z Tobą, ale również słucha.
Inteligentny system informacyjno-rozrywkowy MBUX poznaje Cię z czasem i zaczyna z Tobą myśleć. Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia przełączanie między sterowaniem głosowym a centralnym ekranem dotykowym OLED.

Otwiera nowy wymiar - trójwymiarowy wyświetlacz kierowcy

Trójwymiarowy wyświetlacz kierowcy.
Innowacyjny wyświetlacz kierowcy pokazuje sytuację podczas jazdy w trzech wymiarach. W ten sposób użytkownicy ruchu drogowego, jak również wskazówki ostrzegawcze i nawigacyjne są wyświetlane przestrzennie i można je szybciej zauważyć. Styl i złożoność wyświetlania na ekranie można dowolnie wybierać w zakresie od wielowarstwowego do minimalistycznego.