Mercedes-Benz

Nowy EQB.

Dla Ciebie. W każdym wymiarze.
Nowy EQB

Elektryzujący charakter.

Nowy EQB łączy w sobie elementy stylistyczne charakterystyczne dla modeli z serii Mercedes-EQ. Siedem foteli, duża przestrzeń ładunkowa i intuicyjny system MBUX sprawiają, że jazda samochodem elektrycznym staje się zupełnie nowym doświadczeniem.

Nowy EQB

Design typowy dla modeli Mercedes-EQ z czarną kratą panelową i listwą świetlną.

Nowy EQB

Inteligentny asystent na pokładzie: system multimedialny MBUX.

Nowy EQB

Łatwe i wygodne ładowanie - zarówno w domu, jak i w podróży.

Nowy EQB

Niewiarygodna przestrzeń z nawet siedmioma fotelami i zmienną przestrzenią ładunkową.

Siedem foteli i niewiarygodna przestrzeń.

Wszystko, czego Ci potrzeba: bezpieczeństwo, przestrzeń i komfort na wysokim poziomie. Za sprawą siedmiu miejsc i indywidualnie składanych tylnych foteli, w pełni elektryczny EQB oferuje przestronne i zmienne wnętrze na różne sytuacje w podróży.

Nowy EQB

Wnętrze zapewnia przestrzeń dla rodziny i z łatwością przetransportuje każdy bagaż.

Trzy rzędy foteliSiedem siedzeń1710 litrów maksymalnej pojemności przestrzeni ładunkowej

Składany trzeci rząd foteli pozwala w razie potrzeby powiększyć wnętrze o dwa dodatkowe fotele, zapewniając miejsce nawet dla siedmiu osób. Po złożeniu trzeciego rzędu foteli i opuszczeniu go do podłogi bagażnika, kompaktowy SUV staje się prawdziwym cudem przestrzeni. Wyjątkowo przyjazny rodzinie: uchwyty na foteliki dziecięce z certyfikatem ISOFIX, dzięki czemu ich montaż jest wyjątkowo łatwy i bezpieczny. Fotelik dziecięcy lub nosidełko dla niemowląt można również zamocować na przednim fotelu pasażera.

Jazda elektryczna jest prosta.

Czy to w domu za pomocą Mercedes-Benz Wallbox Home, czy korzystając z publicznych stacji ładowania - EQB można wygodnie ładować niemal wszędzie. Mercedes me Charge zapewnia dostęp do wielu publicznych stacji ładowania w całej Europie i umożliwia korzystanie ze zintegrowanej funkcji płatności z prostym rozliczeniem.

Nawigacja z układem Electric Intelligence.

Standardowa nawigacja z systemem Electric Intelligence sprawia, że EQB bez trudu radzi sobie w codziennym życiu. Oblicza optymalną trasę, biorąc pod uwagę takie czynniki jak stan naładowania, pogodę i sytuacje na drodze, uwzględniając także ewentualne przerwy na ładowanie. Bez trudu zabierze Cię do celu.

Nowy EQB

Zamień swój dom w stację ładowania dzięki Mercedes-Benz Wallbox Home.

Dowiedz się więcej

Twoje pytania na temat nowego EQB.